<BGSOUND SRC="client/sound/test.wav" LOOP=0>
 
  Bike X Dream
  Apie mus
  Kontaktai
  Naujienos
  Klubo nariai
  Support
  Foto galerija
  Parduodam
  Servisas
  Išvykos
  Draugai
  Straipsniai
  Atminimui
  Nuorodos
Sveikiname nugalėtojus
Sveikiname nugalėtojus   2016 03 15

Sveikiname tarptautinio baikerių klubų tinklinio turnyro vykusio 2016.03.12 Latvijoje nugalėtojus.
Preskonferencijoje "IronX MC" komandos kapitonas Virgelis pasakė trumpai, bet aiškiai: atvažiavom, persirengėm, nugalėjom.
Komandos treneris Antikvaras pabrėžė, kad komanda net netekusi pagrindinio įžaidėjo Arnoldo, kuris prieš dvi savaites treniruotėse stipriai pasitempė čiurnos sausgysles, sugebėjo susikoncentruoti, o jį pakeitęs Knopkė tiesiog atsiskleidė aikštelėje ir priešininkus varė į neviltį.
Preskonferencijoje "IronX MC" komandos krašto puolėjas Žygis visiems priminė, kad šį turnyrą komanda laimi jau kelintą kartą ir kitais metais pažadėjo apginti iškovotą titulą.
Sunkusis krašto puolėjas Nėrka preskonferencijoje tepasakė tiek: "žiauriai pavargau, žaidėm blogai ir nelabai suprantu kaip galėjom laimėti".
Jo žodžius papildė lengvasis puolėjas Darelis: "aš ir su viena koja buvau geresnis už visus, todėl ir laimėjom".
Visą preskonferenciją pratylėjęs centro gynėjas Audryla pabaigoje tepratarė kelis žodžius "užteks plepėti, varom alaus".
Mažiausiai darbo turėjas ir daugiausiai alaus per turnyrą išgėręs komandos vyr.gydytojas Evaldas į preskonferenciją neatvyko.
Tačiau visus pribloškė komandos agentas Latvijoje Miedža, pasak jo kitais metais dėl pirmos/antros vietos kovos "IronX MC - Lithuania" prieš "IronX MC - Latvija".


Grįžti atgal į naujienų sąrašą